iletisim@piagayrimenkul.com 0216 606 18 09

HAKKIMIZDA

                                                        HAKKIMIZDAKİ GERÇEK
            2004 Yılında İstanbul Beykoz ilçesinde İki dost ve yol arkadaşı Abdullah YÜMSEL ile Yunus ÇELİK Tarafından kurulan PiA GMD BİLGİ BANKASI Alıcısına satıcısına ve yatırımcısına Profosyonel ve tecrubeli kadrosu ile en iyi şekilde hizmet veren bir kuruluştur.
            Kurumsal Hakkımızda Yatırımcı İlişkileri Kurumsal Yönetim
                                      
                 Vizyon & Misyon
            @- Vizyon
Sektörde en iyi uygulama örneği olarak bilinmek. EN İYİLER EN İYİLERLE ÇALIIR Felsefesiyle çalışmak.
           
@- Misyon
                 Keşfedilmemiş beklentileri karşılayan, ulaşılabilir yaşam alanları tasarlamak, sunmak ve mutluluk yaymak.
           
@- Kurumsal Değerler
                  Topluma Katkı Sağlamak: İçinde yaşadığımız topluma sosyal, kültürel, çevresel ve ekonomik fayda sağlayarak, daha iyi toplum ve çevreye ulaşmada kendimizi sorumlu hisseder ve bu duyarlılığımızda toplumda farkındalık yaratırız.

                  Sürekli Gelişim: Öğrenen ve gelişen bir kurum kültürü sağlayabilmek amacıyla çalışanlarımıza ve teknolojiye yatırım yaparak en iyi olma ilkesini benimseyerek, tüm paydaşlarımızın beklentilerini anlayarak, ürün ve hizmetlerimizi sürekli yenilemeye ve geliştirmeye çabalarız.
                  Artı Değer Yaratmak: Başarı elde edebilmek ve sürdürülebilir kılmak için tüm paydaşlarımıza eş zamanlı olarak artı değer yaratmayı hedefleriz.
                  Paydaşların Mutluluğu: Paydaşlarımızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, memnuniyetlerini her zaman beklentilerinin üzerinden sağlamayı hedefleriz.
                  SİZİ BİR GAYRİMENKUL FİRMASINA DEĞİL BİR KÜLTÜRE ORTAK OLMAYA DAVET EDİYORUZGAYRİMENKUL BİZİM İÇİN SADECE BİR PARÇA TOPRAK YADA 4 DUVAR DEĞİL GAYRİMENKUL İLK DEFA EV SAHİBİ OLAN YENİ EVLİ BİR ÇİFTİN MUTLULUĞU COCUKLARINA HATTA TORUNLARINA GELECEKLERİNİ KURMALARI İÇİN BIRAKACAĞI BİR YATIRIM YAPTIĞINI BİLENLERİN YÜZLERİNDEKİ TATMİNKAR GÜLÜMSEMEDİR.
                   BU BEYKOZ KAVACIK (PiA GMD) (GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK & KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİ BANKASI ) AİLESİNİN EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİDİR. GAYRİMENKUL DEGERLENDİRME FİRMASINDAN ÖTE MUTLU YATIRIMCILAR ÜRETEN KALİTE MERKEZİ OLMUŞTUR BAŞLADIĞIMIZ GÜNDEN BU GÜNE KADAR BİNLERCE MUTLU MÜŞTERİ VE YÜKSEK HACİMDEN İŞ YAPMIŞ OLMANIN VERDİĞİ ÖZGÜVENLE SİZE DE BU AİLENİN PARÇASI OLMAYI TEKLİF EDİYORUZ
                   FIRSAT AVUCUNUZUN İÇİNE BIRAKILMİŞ KADAR KOLAY ELDE EDİLEBİLİR ŞEKİLDE SİZİ BEKLİYOR SİZE SADECE DEĞERLENDİRMEK KALIYOR.
                  "Değerli takipçilerimiz"
                    ( PiA GMD ) Gayrimenkul Danışmanlık & kentsel dönüşüm Bilgi Bankası
                    Bizler hiç bir gayrimenkulü,Piyasa değerinin altında SATIN alıp ve Kâr güdümlü SATMAYIZ, Bu anlamda hiçbir gayrimenkul satıcısını aylarca bekletmez, veya satış aciliyetini fırsat bilerek, Gayrimenkulün fiyatını piyasa değerinin altına düşmesini amaçlamayız.
                    Bizler profesyonel gayrimenkul & yatırım danışmanlarıyla beraberher tür gayrimenkulü ücretsiz expertiz yapar adil piyasa değerini tespit edip, yatırımcıları ve gayrimenkul alıcıları için güncel değerlemesini yapmaktayız,
                    Bizlere bir gayrimenkulün satış yetkisi verildiği taktirde, 25 ile 45 gün gibi kısa bir süre içerisinde Satarak müşterimizi memnun etmek görevimizdir.
                    ( PiA GMD) Gayrimenkul Danışmanlık & Kentsel Dönüşüm Bilgi Bankası İstanbul Beykoz'un İLK ve TEK Kurumsal Firmasıdır,
 Beykoz'un en güvenilir kuruluşudur......
ADRESİMİZ : Beykoz Kavacık Orhan Veli Kanık Cad. Yetimoğlu iş merkezi Ziya şark sofrası üstü kat 4 Beykoz/İSTANBUL